HOCKEYORA
RussiaKHL

NovosibirskEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Eastern Conference8.Saldo7–9–3

Novosibirsk: sijalla 8. sarjataulukossa (KHL), 17 pistettä 19 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 7–9–3). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 3–6 vastustajana SKA St. Petersburg (22.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Magnitogorsk (24.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Novosibirsk on 28 %.

Sijoitus

KHL · Eastern Conference

#JoukkueOVHJH+/-PVire
8Novosibirsk19793−1317
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

KHL · Chernyshev Division

#JoukkueOVHJH+/-PVire
4Novosibirsk19793−1317
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
D. Dietz12155106300
S. Nikulin1113496101
A. Kosolapov610370201
A. Yaremchuk1010554210
A. Nekolenko763310101
S. Popov86424000
T. Beck65238200
Y. Korshkov65232000
E. Kuznetsov642212000
P. Tyutnev844012002
S. Koshelev54222001
I. Mishchenko53036000
Y. Alanov830314000
A. Pershakov22110000
I. Lyuzenkov32022000
M. Orlov42114000
A. Mirzabalayev21102000
D. Chaika11010000
D. Valitov11100000
I. Vorobyov11102000
M. Abramov510110000
M. Sushko31106000
N. Smirnov21012000

Kauden tilastot tietokantamme 19 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät (1)

Viimeisimmät tulokset