HOCKEYORA
RussiaKHL

NovosibirskTypy, terminarz i wyniki

Eastern Conference8.Bilans7–9–3

Novosibirsk: miejsce 8. w tabeli (KHL), 17 pkt w 19 meczach (bilans 7–9–3: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 3. Ostatni mecz: 3:6, rywal: SKA St. Petersburg (22 paź). Następny mecz: rywal Magnitogorsk (24 paź); nasz model daje drużynie Novosibirsk 28% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

KHL · Eastern Conference

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
8Novosibirsk19793−1317
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

KHL · Chernyshev Division

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
4Novosibirsk19793−1317
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
D. Dietz12155106300
S. Nikulin1113496101
A. Kosolapov610370201
A. Yaremchuk1010554210
A. Nekolenko763310101
S. Popov86424000
T. Beck65238200
Y. Korshkov65232000
E. Kuznetsov642212000
P. Tyutnev844012002
S. Koshelev54222001
I. Mishchenko53036000
Y. Alanov830314000
A. Pershakov22110000
I. Lyuzenkov32022000
M. Orlov42114000
A. Mirzabalayev21102000
D. Chaika11010000
D. Valitov11100000
I. Vorobyov11102000
M. Abramov510110000
M. Sushko31106000
N. Smirnov21012000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 19): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Autorzy zdjęć (1)

Ostatnie wyniki