HOCKEYORA
RussiaKHL

NovosibirskTipy, program a výsledky

Eastern Conference11.Bilance7–11–3

Novosibirsk: pozice 11. v tabulce (KHL), 17 b. z 21 zápasů (bilance 7–11–3: výhry, prohry v základní hrací době, prohry po prodloužení). Výhry v posledních 5 zápasech: 1. Poslední zápas: 5:2, soupeř Magnitogorsk (29. 10.). Další zápas: soupeř Niznekamsk (1. 11.); náš model dává týmu Novosibirsk šanci na výhru 45 %.

Postavení

KHL · Eastern Conference

#TýmZVPPPROZBForma
11Novosibirsk217113−1817

KHL · Chernyshev Division

#TýmZVPPPROZBForma
6Novosibirsk217113−1817

Nadcházející zápasy

Novosibirsk: program zápasů

Soupiska a statistiky sezóny

HráčZBGATMPPGSHGGWG
D. Dietz12155106300
S. Nikulin1113496101
A. Kosolapov711470201
A. Yaremchuk1010554210
A. Nekolenko973412101
S. Popov97524000
P. Tyutnev1065112002
Y. Korshkov96248000
T. Beck65238200
A. Pershakov44130000
E. Kuznetsov642212000
I. Mishchenko64046000
S. Koshelev54222001
A. Mirzabalayev33302011
D. Chaika33030000
I. Lyuzenkov43122000
Y. Alanov830314000
M. Orlov42114000
M. Sushko42206000
A. Kisakov11010000
D. Valitov11100000
I. Vorobyov11102000
M. Abramov510110000
N. Smirnov21012000

Statistiky sezóny ze zápisů o utkání z našich dat (zápasy: 22): góly, asistence a tresty tak, jak byly zapsány.

Autoři fotografií (1)

Nejnovější výsledky