HOCKEYORA
SwitzerlandNational League

LausanneEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

National League6.Saldo7–7–1

Lausanne: sijalla 6. sarjataulukossa (National League (Sveitsi)), 21 pistettä 15 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 7–7–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 2. Edellinen ottelu: 1–4 vastustajana Zug (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Fribourg-Gottéron (24.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Lausanne on 47 %.

Sijoitus

National League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
6Lausanne15771021
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
J. Fuchs111321110000
A. Suomela810554000
D. Caggiula1010466011
D. Riat10105516100
A. Simic98626401
S. Ruegsegger78532000
A. Oksanen57430000
C. Lazar67160100
N. Vouardoux57168101
R. Loeffel1072510000
E. Brannstrom56424001
Y. Zehnder76337102
B. Sansonnens54229000
C. Carrick34222000
I. Baragano43124100
M. Fora23210010
B. Bougro22020000
M. Holdener22020000
F. Heldner51108000
R. Fust31017000
T. Vidal21012000
A. Czarnik10004000
A. Marti10002000
C. Fiedler10002000
F. Douay30006000
G. Haas10002000

Kauden tilastot tietokantamme 16 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset