HOCKEYORA
Champions Hockey League

BordeauxEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Champions Hockey League19.Saldo1–4–1

Bordeaux: sijalla 19. sarjataulukossa (Champions Hockey League), 4 pistettä 6 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 1–4–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 1–11 vastustajana Frolunda (13.10.).

Sijoitus

Champions Hockey League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
19Bordeaux6141−194

Tulevat ottelut

Seuraavan kolmen viikon aikana ei ole otteluita.

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
E. Carry36330100
B. Bruche23120000
J. Guillaume33122000
L. Farnier33122000
L. Santerno23210100
P. Morin43128010
F. Girard420210000
J. Beaudry22020000
J. Boscq32022000
Q. Tomasino22112000
Y. Mongo12110000
K. Dusseau31104001
K. Leborgne21012000
M. Lamarche11010000
N. Fenenko11010000
S. Fournier41016000
T. Giroux11100000
T. Guidoux11100000
U. Tournier11100000
Q. Papillon10004000

Kauden tilastot tietokantamme 6 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset