HOCKEYORA
Champions Hockey League

BordeauxForudsigelser, kampprogram og resultater

Champions Hockey League19.Bilan1–4–1

Placering

Champions Hockey League

#HoldKVTTODIFFPForm
19Bordeaux6141−194

Kommende kampe

Ingen kampe på programmet de næste tre uger.

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
E. Carry36330100
B. Bruche23120000
J. Guillaume33122000
L. Farnier33122000
L. Santerno23210100
P. Morin43128010
F. Girard420210000
J. Beaudry22020000
J. Boscq32022000
Q. Tomasino22112000
Y. Mongo12110000
K. Dusseau31104001
K. Leborgne21012000
M. Lamarche11010000
N. Fenenko11010000
S. Fournier41016000
T. Giroux11100000
T. Guidoux11100000
U. Tournier11100000
Q. Papillon10004000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 6 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Seneste resultater