HOCKEYORA
SwitzerlandNational League

BernEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

National League7.Saldo6–3–3

Sijoitus

National League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
7Bern12633+220
  • Play-in
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
I. Mitchell79184000
R. Abols69634002
W. Merela68352200
D. Rohrbach57430200
E. Bemstrom57434002
R. Dionicio66338000
S. Milano56154100
M. Aaltonen55236100
B. Baumgartner44226201
M. Marchon74048000
D. Barandun33212010
M. Lehmann33210100
F. Ritzmann32022000
S. Kreis42116001
L. Fullemann11010000
M. Alge21012000
M. Muller31104000
N. Balestra11010000
N. Rhyn31104000
T. Scherwey31106000
A. Graf10002000
A. Lindholm20004000
C. Hughes10002000
P. Mottard20006000
S. Kindschi10002000

Kauden tilastot tietokantamme 12 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset