HOCKEYORA
SwitzerlandNational League

BernTypy, terminarz i wyniki

National League7.Bilans6–3–3

Bern: miejsce 7. w tabeli (National League (Szwajcaria)), 20 pkt w 12 meczach (bilans 6–3–3: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 4. Ostatni mecz: 1:3, rywal: Langnau Tigers (20 paź). Następny mecz: rywal Davos (23 paź); nasz model daje drużynie Bern 42% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

National League

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
7Bern12633+220
  • Play-in
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
I. Mitchell79184000
R. Abols69634002
W. Merela68352200
D. Rohrbach57430200
E. Bemstrom57434002
R. Dionicio66338000
S. Milano56154100
M. Aaltonen55236100
B. Baumgartner44226201
M. Marchon74048000
D. Barandun33212010
M. Lehmann33210100
F. Ritzmann32022000
S. Kreis42116001
L. Fullemann11010000
M. Alge21012000
M. Muller31104000
N. Balestra11010000
N. Rhyn31104000
T. Scherwey31106000
A. Graf10002000
A. Lindholm20004000
C. Hughes10002000
P. Mottard20006000
S. Kindschi10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 12): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki