HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

Sparta PrahaTypy, terminarz i wyniki

Czech Extraliga8.Bilans5–5–2

Miejsce w tabeli

Czech Extraliga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
8Sparta Praha12552+417
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
F. Chlapik111631315000
M. Spacek1013674102
R. Knot78354100
J. Sekac67438110
M. Blumel86246200
D. Shore55414101
J. Krejcik45144001
M. Repik55322000
P. Kousal55327101
J. Sirota33032000
M. Pysyk43034000
T. Hyka33120010
D. Masin721110000
K. Vesalainen32022000
M. Seppala52028000
O. Najman32112100
K. Hrabik21102000
M. Dzierkals21012000
N. Seppala510113000
N. Tomov21014000
V. Hradec11100000
J. Pospisil10002000
M. Danicek10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 12): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Autorzy zdjęć: F. Chlapik: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; D. Masin: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Ostatnie wyniki