HOCKEYORA
SwitzerlandNational League

Fribourg-GottéronTypy, terminarz i wyniki

National League5.Bilans7–4–2

Fribourg-Gottéron: miejsce 5. w tabeli (National League (Szwajcaria)), 21 pkt w 13 meczach (bilans 7–4–2: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 3. Ostatni mecz: 6:3, rywal: Biel (23 paź). Następny mecz: rywal Lausanne (24 paź); nasz model daje drużynie Fribourg-Gottéron 53% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Champions Hockey League

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
11Fribourg-Gottéron5320+69
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

National League

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
5Fribourg-Gottéron13742+1321
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
M. Sorensen13213186201
S. Schmid121991012501
A. Richard131771010301
C. Bertschy1116974421
Y. Rathgeb16147725400
M. Kapla9110112000
J. De La Rose12106421202
J. Taibel710282200
L. Johnson1092710200
H. Borgstrom58442102
J. Dorthe76428100
N. Marchon66424001
J. Reber55230100
L. Hedlund753210000
M. Streule1251424000
S. Seiler952310001
K. Nicolet54132000
P. Nemeth53214000
B. Jecker22202000
M. Grangier32024000
S. Walser42204000
T. Schild22020000
D. Cecekovas11010000
F. Etter11010000
L. Waeber11010000
T. Zosso11012000
T. Grossniklaus10002000
Y. Boppart10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 20): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki