HOCKEYORA
SwitzerlandNational League

ZugEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

National League11.Saldo5–2–1

Zug: sijalla 11. sarjataulukossa (National League (Sveitsi)), 16 pistettä 8 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 5–2–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 2–1 vastustajana Ajoie (17.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Lausanne (23.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Zug on 58 %.

Sijoitus

National League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
11Zug8521+1116

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
T. Tatar58442201
J. Kovar67344100
V. Rohrer47344111
J. Moverare66152000
S. Senteler664212011
A. Wingerli34132000
G. Hofmann44402100
L. Bengtsson34040000
C. Egli33302000
T. Geisser33122000
D. Kubalik22110001
E. Schneller22022000
N. Petrovic22112000
R. Diaz32114001
R. Gredig42024000
D. Sklenicka21012000
E. Riva21012000
L. Stadler21012000
S. Guerra10002000
S. Leuenberger20004000

Kauden tilastot tietokantamme 8 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset