HOCKEYORA
RussiaKHL

Tractor ChelyabinskEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Eastern Conference10.Saldo7–8–2

Tractor Chelyabinsk: sijalla 10. sarjataulukossa (KHL), 16 pistettä 17 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 7–8–2). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 2. Edellinen ottelu: 3–1 vastustajana Bars Kazan (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Novosibirsk (26.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Tractor Chelyabinsk on 55 %.

Sijoitus

KHL · Eastern Conference

#JoukkueOVHJH+/-PVire
10Tractor Chelyabinsk17782−516

KHL · Kharlamov Division

#JoukkueOVHJH+/-PVire
5Tractor Chelyabinsk17782−516

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
G. Dronov10133104201
A. Svetlakov9103710000
I. Vydrenkov118358101
M. Grigorenko88442300
N. Legare1286214102
A. Nizameyev67430200
B. Katchouk67344000
N. Soshnikov66064000
A. Rykov65146001
M. Goryunov-Rolgizer65322011
V. Valentsov851410000
M. Dzhioshvili42116000
V. Yusupov22020000
Y. Fedoseyev52118001
A. Rykmanov41106000
A. Savelyev51108000
S. Gorbunov31104100
V. Zharkov21012000
A. Pribylsky10002000
A. Shen20004000
H. Haukeland10004000
M. Rodionov10002000

Kauden tilastot tietokantamme 17 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät (1)

Viimeisimmät tulokset