HOCKEYORA
RussiaKHL

Tractor ChelyabinskTipy, program a výsledky

Eastern Conference10.Bilance8–9–2

Tractor Chelyabinsk: pozice 10. v tabulce (KHL), 18 b. z 19 zápasů (bilance 8–9–2: výhry, prohry v základní hrací době, prohry po prodloužení). Výhry v posledních 5 zápasech: 2. Poslední zápas: 1:5, soupeř CSKA Moscow (28. 10.). Další zápas: soupeř Dinamo Minsk (30. 10.); náš model dává týmu Tractor Chelyabinsk šanci na výhru 41 %.

Postavení

KHL · Eastern Conference

#TýmZVPPPROZBForma
10Tractor Chelyabinsk19892−818

KHL · Kharlamov Division

#TýmZVPPPROZBForma
5Tractor Chelyabinsk19892−818

Soupiska a statistiky sezóny

HráčZBGATMPPGSHGGWG
G. Dronov11143114201
A. Svetlakov11123910000
M. Grigorenko99542301
B. Katchouk78444100
I. Vydrenkov118358101
N. Legare1386216102
A. Nizameyev67430200
M. Goryunov-Rolgizer76422021
N. Soshnikov76068000
A. Rykov65146001
V. Valentsov851410000
M. Dzhioshvili42116000
V. Yusupov22020000
Y. Fedoseyev52118001
A. Rykmanov41106000
A. Savelyev51108000
S. Gorbunov31104100
V. Zharkov21012000
A. Chivilyov10002000
A. Pribylsky10002000
A. Shen20004000
H. Haukeland10004000
M. Rodionov10002000

Statistiky sezóny ze zápisů o utkání z našich dat (zápasy: 19): góly, asistence a tresty tak, jak byly zapsány.

Autoři fotografií (1)

Nejnovější výsledky