HOCKEYORA
FinlandLiiga

TPSEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Liiga6.Saldo9–5–1

TPS: sijalla 6. sarjataulukossa (Liiga), 27 pistettä 15 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 9–5–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 4. Edellinen ottelu: 1–4 vastustajana Lukko (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Lukko (24.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle TPS on 55 %.

Sijoitus

Liiga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
6TPS15951+1027
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
L. Bryggman1417898301
L. Haudum10175122102
L. Wernblom10177102300
O. Paajanen88442301
J. Ikonen77164001
J. Maatta106338000
J. Virtanen76514002
A. Binner85148100
A. Landen951413000
S. Yliniemi55322200
A. Tuhkala44130000
V. Savinainen54132000
P. Lindbohm630310000
V. Munkki43122001
A. Koivu32112100
K. Pikkarainen32204000
N. Friman22110000
R. Rafkin420211000
E. Makiniemi11010000
G. Chicoine31016000
H. Kuru31014000
N. Ylitalo21012000
S. Lehtonen41016000
O. Lauridsen20004000

Kauden tilastot tietokantamme 16 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset