HOCKEYORA
RussiaKHL

Dinamo MinskEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Western Conference8.Saldo6–6–6

Dinamo Minsk: sijalla 8. sarjataulukossa (KHL), 18 pistettä 18 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 6–6–6). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 2–1 vastustajana Nizhny Novgorod (24.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Barys Astana (28.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Dinamo Minsk on 44 %.

Sijoitus

KHL · Western Conference

#JoukkueOVHJH+/-PVire
8Dinamo Minsk18666−1218
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

KHL · Tarasov Division

#JoukkueOVHJH+/-PVire
5Dinamo Minsk18666−1218
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
C. Tierney12173140201
S. Anas912392100
S. Galiyev711650401
T. Smith111111010100
D. Sotishvili810644200
S. Kuznetsov1195415200
D. Lipsky88622201
N. Aube-Kubel675210301
I. Usov851412100
X. Ouellet1152318001
B. Lyle54137000
D. Kuzmin44044000
V. Alistrov54222100
B. Belkin730318000
J. Brook830318000
R. Gardner43122000
A. Chukhraev22110001
A. Limoges22110000
S. Kalinin32202000
J. Bischoff41016000
K. Lozovsky21012000
M. Maltsev11100000
N. Pyshkaylo21014000
N. Salygo11010000
P. Voronov10002000
T. Kovgorenya10006000
Z. Fucale10002000

Kauden tilastot tietokantamme 19 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset