HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

PardubiceForudsigelser, kampprogram og resultater

Czech Extraliga2.Bilan10–2–0

Placering

Champions Hockey League

#HoldKVTTODIFFPForm
3Pardubice6510+1314–
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Czech Extraliga

#HoldKVTTODIFFPForm
2Pardubice121020+1929–
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
R. Cervenka11215164101
D. Tomasek152071316200
L. Sedlak12177108102
M. Stransky1216970502
J. Smejkal15147717301
J. Kondelik9131032202
T. Nosek1213580201
J. Kostalek911478201
J. Mandat12114710113
M. Tourigny11102812101
P. Ceresnak109186100
M. Kelemen56330000
D. Gazda65234000
O. Miklis55144000
V. Sobotka34222100
P. Poulicek53126000
T. Dvorak53216001
T. Vondracek43036000
J. Ludvig32027000
M. Valek11010000
O. Yevtiekhov21012000
P. Hauser11010000
R. Kaplan11010000
R. Will11010000
T. Vapenik11100000
V. Macek11010000
H. Fejes20004000
J. Stransky10002000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 18 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Fotokreditering (9)

R. Cervenka: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; D. Tomasek: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; L. Sedlak: TheAHL, CC BY 2.0; T. Nosek: TheAHL, CC BY 2.0; J. Mandat: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; P. Ceresnak: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; P. Poulicek: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; T. Dvorak: Sandro Halank, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; T. Vondracek: OISV, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Seneste resultater