HOCKEYORA
RussiaKHL

SochiTipy, program a výsledky

Western Conference10.Bilance6–13–0

Sochi: pozice 10. v tabulce (KHL), 12 b. z 19 zápasů (bilance 6–13–0: výhry, prohry v základní hrací době, prohry po prodloužení). Výhry v posledních 5 zápasech: 3. Poslední zápas: 2:1, soupeř Salavat Ufa (27. 10.). Další zápas: soupeř Lokomotiv Yaroslavl (29. 10.); náš model dává týmu Sochi šanci na výhru 22 %.

Postavení

KHL · Western Conference

#TýmZVPPPROZBForma
10Sochi196130−3312

KHL · Bobrov Division

#TýmZVPPPROZBForma
4Sochi196130−3312

Nadcházející zápasy

Sochi: program zápasů

Soupiska a statistiky sezóny

HráčZBGATMPPGSHGGWG
M. Guskov10114714102
T. Akhiyarov611294100
D. Vengryzhanovsky109908503
N. Gusev57072000
Y. Petukhov47250101
A. Gizdatullin44402100
A. Khokhlachev54134100
T. Khafizov64316200
D. Kagarlitsky33120100
G. Quinney23120100
J. Graham53036000
G. Solyannikov42026000
I. Nikolayev52118000
K. Slepets42116100
M. Korostelyov32114000
C. Lee31106100
D. Ovchinnikov21012000
I. Fedotov41019000
N. Polyakov31014000
V. Baldayev611010000
V. Kara11012000
A. Guryev500014000
I. Yezhov20004000
K. Voronin30006000
Y. Belyakov500010000

Statistiky sezóny ze zápisů o utkání z našich dat (zápasy: 19): góly, asistence a tresty tak, jak byly zapsány.

Nejnovější výsledky