HOCKEYORA
RussiaKHL

SochiTypy, terminarz i wyniki

Western Conference11.Bilans4–13–0

Sochi: miejsce 11. w tabeli (KHL), 8 pkt w 17 meczach (bilans 4–13–0: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 3:2, rywal: Dinamo Minsk (22 paź). Następny mecz: rywal Lada (25 paź); nasz model daje drużynie Sochi 44% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

KHL · Western Conference

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
11Sochi174130−358

KHL · Bobrov Division

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
5Sochi174130−358

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
M. Guskov9103714101
T. Akhiyarov510282100
D. Vengryzhanovsky87706302
Y. Petukhov36240101
N. Gusev45052000
A. Khokhlachev54134100
T. Khafizov64316200
G. Quinney23120100
J. Graham43034000
A. Gizdatullin22202100
D. Kagarlitsky22110100
K. Slepets42116100
M. Korostelyov32114000
C. Lee31106100
D. Ovchinnikov21012000
G. Solyannikov31014000
I. Fedotov41019000
N. Polyakov31014000
V. Baldayev51108000
V. Kara11012000
A. Guryev500014000
I. Nikolayev40008000
I. Yezhov20004000
K. Voronin30006000
Y. Belyakov40008000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 17): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki