HOCKEYORA
GermanyDEL

SchwenningerSpeltips, spelschema och resultat

DEL13:eFacit4–6–1

Tabelläge

DEL

#LagMVFÖF+/-PForm
13Schwenninger11461−1511–

Kommande matcher

Trupp och säsongens poäng

SpelareMPMAUTVPPMBPMGWG
M. Hofflin99634103
P. Feist79544001
E. Martinsson67076000
H. Hanelt67162100
K. Platzer56152000
S. Uvira45232000
C. Valk54224000
E. Cornel24130000
T. Schemitsch64224100
A. Karachun43214000
B. Bassen430310000
B. Wilde33034000
A. Dziambor32206000
A. Ortega12110000
A. Trivellato32022000
R. Lebster21102100
V. Schreiner11010000
W. Weber410110000
A. Peters30008000
J. Eriksson20004000
N. Hubner10002000

Säsongens totaler från matchprotokollen i 11 matcher i vår data: mål, assist och utvisningar som de registrerades.

Senaste resultaten