HOCKEYORA
FinlandLiiga

JokeritTypy, terminarz i wyniki

Liiga16.Bilans3–9–3

Jokerit: miejsce 16. w tabeli (Liiga (Finlandia)), 11 pkt w 15 meczach (bilans 3–9–3: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 1. Ostatni mecz: 3:4, rywal: Ilves (17 paź). Następny mecz: rywal KooKoo (24 paź); nasz model daje drużynie Jokerit 53% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
16Jokerit15393−2011
  • Spadek
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
M. Fortier1010552000
A. Forslund79452202
E. Kuusla79186000
H. Nikkanen76338200
A. Kalapudas45230000
M. Caito65146001
P. Curry851416000
V. Pulli45142000
M. Hannikainen34312100
P. Virta74226200
R. Tuomola54132000
A. Elorinne53034000
E. Tuulola33214100
T. Turunen33032000
A. Mustonen22200000
M. Krogdahl821118000
B. Kallio11010000
J. Henriksson21012000
K. Pitkanen11100000
M. Tumanovs40008000
O. Larsen20007000
O. Manninen30006000
S. Forsblom10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 15): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki