HOCKEYORA
GermanyDEL

Krefeld PinguineEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

DEL11.Saldo4–6–1

Krefeld Pinguine: sijalla 11. sarjataulukossa (DEL (Saksa)), 13 pistettä 11 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 4–6–1). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 2–7 vastustajana Nürnberg Ice Tigers (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Red Bull München (25.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Krefeld Pinguine on 53 %.

Sijoitus

DEL

#JoukkueOVHJH+/-PVire
11Krefeld Pinguine11461−613

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
M. Santos915788001
M. Newton712484000
P. Gogulla68358000
S. Percy98178000
A. Payerl754114201
D. Vandane45140000
C. Suess33120000
M. Gildon63038000
M. Muller43304002
L. Hauf32204000
D. Bruch11010000
F. Bick11010000
O. Mebus21012000
P. Varone21014000
T. Kero21102000
T. Schutz31014000
E. Buschmann10002000
R. Makitalo10002000
Y. Proske20004000
Z. Dybowski10002000

Kauden tilastot tietokantamme 11 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset