HOCKEYORA
FinlandLiiga

KooKooEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Liiga17.Saldo2–12–2

KooKoo: sijalla 17. sarjataulukossa (Liiga), 7 pistettä 16 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 2–12–2). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 1. Edellinen ottelu: 2–4 vastustajana Kiekko-Espoo (21.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Jokerit (24.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle KooKoo on 47 %.

Sijoitus

Champions Hockey League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
10KooKoo6321+110
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Liiga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
17KooKoo162122−307
  • Putoaminen
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
V. Miettinen1213768110
O. Jaakola1112576000
M. Siikonen11114712100
V. Meskanen710372000
A. Holmstrom99186000
A. Pelli99368001
K. Nousiainen119278101
M. Davidsson78444112
O. Luoto78350000
M. Makela86246000
R. Rooba86428110
R. Tossavainen66422000
S. Valkeejarvi46244000
N. Nykyri85149000
V. Gallo853210100
A. Grondahl642210000
S. Sulku44224000
V. Puhakka741316000
A. Makinen43122000
J. Riekkinen53124000
A. Pakaslahti32022000
J. Parssinen52028000
M. Belohlav11010000
J. Berger10002000

Kauden tilastot tietokantamme 22 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset