HOCKEYORA
GermanyDEL

Kölner HaieEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

DEL7.Saldo6–4–2

Kölner Haie: sijalla 7. sarjataulukossa (DEL (Saksa)), 19 pistettä 12 ottelusta (voitot, tappiot varsinaisella peliajalla ja jatkoaikatappiot 6–4–2). Viimeisestä 5 ottelusta voittoja on tullut 3. Edellinen ottelu: 5–3 vastustajana Straubing Tigers (23.10.). Seuraava ottelu: vastustajana Adler Mannheim (27.10.); mallimme voittotodennäköisyys joukkueelle Kölner Haie on 48 %.

Sijoitus

Champions Hockey League

#JoukkueOVHJH+/-PVire
4Kölner Haie5500+1214
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

DEL

#JoukkueOVHJH+/-PVire
7Kölner Haie12642019
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
P. Russell132591614302
M. Noebels132414102301
G. MacLeod12192176001
L. Aubry1115876212
D. Fischbuch9146814100
M. Ljungh11135810110
R. Press10111104000
V. Kemilainen13116516302
M. Kammerer98356200
B. Austin76248000
F. Storm56332100
J. Sennhenn85148000
J. Tyrvainen752319001
K. Niedenz55322000
R. MacInnis65324002
M. Muller54046000
T. Fleischer54134100
D. Bokk33038000
M. Munzenberger42026000
V. Vittasmaki22020000
J. Juvonen11010000
C. Handel20004000

Kauden tilastot tietokantamme 18 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset