HOCKEYORA
SwedenSHL

DjurgardenEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

SHL12.Saldo4–5–2

Sijoitus

SHL

#JoukkueOVHJH+/-PVire
12Djurgarden11452−1012–

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
C. Hudon79456102
J. Snively76248001
L. Vejdemo55236000
O. Wahlstrom65326100
P. Holm64136000
T. Stockselius34130000
J. Josefson43214100
J. Pettersson43124000
N. Aman43124100
S. Hartmann43216000
C. Sissons52028000
D. Blomgren32112000
E. Pettersen42024000
N. Brouillard32022000
N. Gunler32204000
A. Grewe310114000
G. Lindstrom610110000
H. Eriksson11010000
L. Pettersson11010000
M. Kruger31104000
H. Blixt10002000
H. Salsten10002000
H. Zirath10002000
L. Carlsson10002000

Kauden tilastot tietokantamme 12 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Viimeisimmät tulokset