HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

České BudějoviceEnnusteet, otteluohjelma ja tulokset

Czech Extraliga5.Saldo6–5–1

Sijoitus

Czech Extraliga

#JoukkueOVHJH+/-PVire
5České Budějovice12651−319
  • Pudotuspelit
  • Vire: viisi viimeisintä, uusin ensin

Tulevat ottelut

Pelaajat ja kauden tilastot

PelaajaOPMSRMYVMAVMVM
J. Stencel610462201
N. Olesen796312302
R. Lantosi79274000
S. Hoch98176100
F. Ahl66242100
J. Ordos66512010
P. Bell55322300
J. Pour644012102
M. Bulir54042000
M. Beranek43219010
O. Vala530310000
P. Pycha33030000
R. Vrablik43122000
M. Toman32026000
R. Krastenbergs32024000
J. Kolacek11102100
L. Nordsater41016000
M. Hejduk21016000
M. Zachar21102001
O. Kachyna21012000
J. Strmen10002000
T. Kundratek10002000
V. Nedorost10002000

Kauden tilastot tietokantamme 12 ottelun pöytäkirjoista: maalit, syötöt ja rangaistukset sellaisina kuin ne kirjattiin.

Kuvien tekijät: N. Olesen: Rolandhino1, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Viimeisimmät tulokset