HOCKEYORA
RussiaKHL

Salavat UfaForudsigelser, kampprogram og resultater

Eastern Conference4.Bilan10–8–1

Salavat Ufa ligger nummer 4. i KHL med 21 point på 19 kampe (bilans 10–8–1: sejre, nederlag i ordinær spilletid, nederlag efter forlænget spilletid). Holdet har vundet 3 af de seneste 5 kampe. Seneste kamp: 5-4 mod Magnitogorsk den 21. okt.. Næste kamp: Bars Kazan den 25. okt., hvor vores model giver Salavat Ufa 53 % chance for at vinde.

Placering

KHL · Eastern Conference

#HoldKVTTODIFFPForm
4Salavat Ufa191081−321
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

KHL · Chernyshev Division

#HoldKVTTODIFFPForm
2Salavat Ufa191081−321
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
S. Rempal13158718500
A. Zharovskiy12134914000
J. Rodewald1012756402
V. Shipachyov1010286100
V. Yefremov910194000
A. Alexeyev89096000
D. Brosseau1096318200
M. Zagrebin109274011
D. Alalykin67524001
Y. Suchkov971610000
Y. Tsulygin1073410101
M. Maggio96336002
N. Shcherbakov66244000
D. Orlovich-Grudkov55320000
D. Stewart75326100
M. Kuznetsov55230000
N. Zorkin841312001
A. Nabiev73218000
A. Komarov31014000
G. Panin31014000
S. Varlov31104001
S. Vyazovoy11010000
V. Budnitsky11010000
Y. Kulik21012000
I. Gazimov10002000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 19 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Seneste resultater