HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

KladnoForudsigelser, kampprogram og resultater

Czech Extraliga7.Bilan6–4–2

Kladno ligger nummer 7. i Extraliga (Tjekkiet) med 18 point på 12 kampe (bilans 6–4–2: sejre, nederlag i ordinær spilletid, nederlag efter forlænget spilletid). Holdet har vundet 3 af de seneste 5 kampe. Seneste kamp: 4-3 mod Pardubice den 23. okt.. Næste kamp: Vítkovice den 25. okt., hvor vores model giver Kladno 64 % chance for at vinde.

Placering

Czech Extraliga

#HoldKVTTODIFFPForm
7Kladno12642−318
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
D. Audette912392201
N. Ojamaki811742201
F. Prikryl78264101
J. Konecny98532211
P. Pietroniro77524011
A. Kubik45144000
G. Mendel65232000
K. Klima85328100
N. Hlava55054000
F. Westerlund44220101
M. Forman640410000
M. Kempny43122010
M. Jandus52118000
M. Prochazka32202000
M. Rysavy32112000
O. Lisler62028000
T. Tomek22020000
A. Bares11100000
J. Blain11010000
S. Redlich11010000
A. Rulik30008000
M. Houdek30006000
M. Marcel20004000
S. Vigneault10002000

Sæsontal fra kamprapporterne fra 13 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Seneste resultater