HOCKEYORA
SwedenHockeyAllsvenskan

AIKSpeltips, spelschema och resultat

HockeyAllsvenskan1:aFacit11–1–1

Tabelläge

HockeyAllsvenskan

#LagMVFÖF+/-PForm
1AIK131111+2033–
  • Slutspel
  • Form: senaste fem, nyaste först

Kommande matcher

Trupp och säsongens poäng

SpelareMPMAUTVPPMBPMGWG
T. Theocharidis9143110101
D. Ljungman811560001
O. Johansson810640101
S. Pooley910460100
O. Magnusson79360002
V. Lennartsson68530001
E. Isen67160000
M. Schreiber77250010
R. Rolston67430100
A. Gronlund66240000
O. Nord56330201
T. Vesel66330001
B. Kopac55230001
C. Bjork45230101
R. Rudslatt45410200
W. Pethrus35140000
C. Bengtsson44310001
O. Vainio33030000
J. Enroth11010000
S. Jonsson11010000
V. Brattstrom11010000

Säsongens totaler från matchprotokollen i 13 matcher i vår data: mål, assist och utvisningar som de registrerades.

Senaste resultaten