HOCKEYORA
Seattle Kraken · Right wing · #63

Jacob Melanson

Drużyna
Seattle Kraken
Pozycja
Skrzydłowy
Numer
#63
Wiek
23
Kraj
Kanada

Jacob Melanson: sezon 2026/27

Jacob Melanson nie ma jeszcze punktu w 1 meczu w drużynie Seattle Kraken w tym sezonie NHL (2026/27). W protokołach ma na razie minuty kar: 2.

Drużyna Seattle Kraken ma po 11 meczach bilans 7-3-1 i 15 punktów, co daje 3. miejsce (Western Conference).

NHL w tym sezonie

P
0
G
0
A
0
MK
2
PPG
0
SHG
0
GWG
0
M
1

Jacob Melanson: mecz po meczu

Ostatnie rozegrane mecze drużyny Seattle Kraken: gole, asysty i punkty zawodnika Melanson. – = brak punktu w protokole (protokół podaje tylko strzelców, asystentów i kary).
DataRywalWynikGAP
22 paź– Utah MammothZ 5–3Poza składem
20 paź– Detroit Red WingsZ 4–3 SO–––
17 paź@ Florida PanthersP 3–8–––
15 paź@ Tampa Bay LightningPD 3–4 OT–––
13 paź@ Philadelphia FlyersZ 3–2 SO–––
11 paź@ Washington CapitalsZ 5–3–––
9 paź@ Detroit Red WingsZ 6–3–––
6 paź– Vegas Golden KnightsP 2–6–––
4 paź– Calgary FlamesZ 6–1–––
3 paź@ Edmonton OilersP 1–3–––

Następny mecz

Następny mecz: sobota, 24 października, Seattle Kraken – Minnesota Wild (u siebie). Nasz model daje drużynie Seattle Kraken 48% szans na zwycięstwo, z dogrywką i rzutami karnymi; przewidywany wynik to 2:3.

To będzie pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie.

Dane zawodnika

Jacob Melanson to 23-letni skrzydłowy drużyny Seattle Kraken (NHL) z numerem 63. Kraj: Kanada.

Jacob Melanson: pytania i odpowiedzi

Ile punktów ma Jacob Melanson w tym sezonie?
Jeszcze żadnego: Jacob Melanson rozegrał w sezonie 2026/27 1 mecz w drużynie Seattle Kraken bez gola i bez asysty.
Kiedy Jacob Melanson gra następny mecz?
Sobota, 24 października: Seattle Kraken – Minnesota Wild. Nasz model daje drużynie Seattle Kraken 48% szans na zwycięstwo.
Na jakiej pozycji gra Jacob Melanson?
Jacob Melanson to skrzydłowy z numerem 63 w drużynie Seattle Kraken, wiek: 23, kraj: Kanada.