HOCKEYORA
SwedenSHL

VäxjöTypy, terminarz i wyniki

SHL11.Bilans4–5–1

Växjö: miejsce 11. w tabeli (SHL (Szwecja)), 12 pkt w 10 meczach (bilans 4–5–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 2:1, rywal: Lulea (22 paź). Następny mecz: rywal Färjestad (24 paź); nasz model daje drużynie Växjö 29% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Champions Hockey League

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
8Växjö6321+510
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

SHL

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
11Växjö10451−512

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
L. Elvenes14254212000
D. Rasmussen911474202
J. Persson711652400
O. Nadeau109724301
B. Cooper88536002
B. Rafferty88172100
J. Suomi883510001
K. Henriksson77524000
K. Lowe66249000
H. Gustafsson55320000
M. Mantykivi55142101
P. Cehlarik65144000
E. Suomi54404001
S. Strandberg730310000
K. Kratz32022000
S. Aho32022000
E. Levin31014000
E. Lindgren31014000
M. Anderberg610112000
M. Isaksson11010000
O. Karlsson41106000
O. Palme10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 17): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki