HOCKEYORA
FinlandLiiga

LukkoTypy, terminarz i wyniki

Liiga2.Bilans10–4–1

Lukko: miejsce 2. w tabeli (Liiga (Finlandia)), 29 pkt w 15 meczach (bilans 10–4–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 4. Ostatni mecz: 3:2, rywal: HIFK (20 paź). Następny mecz: rywal TPS (23 paź); nasz model daje drużynie Lukko 54% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
2Lukko151041+929
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
A. Saarela11135810001
A. Beaucage10125710203
F. Robert1011658001
J. Krannila89270101
J. Stenqvist77076000
N. Viitasalo77168001
A. Valila56242000
H. Liedes66420100
M. Ruohomaa86248100
T. Haapanen66422001
A. Olsson34130000
H. Ikonen44220000
J. Tukiainen63038000
P. Seppala63126000
D. Trakht22112000
S. Virtanen22114000
A. Vanninen11010000
C. Harpur21012000
L. Tuuva11102001
J. Mensonen10002000
L. Hamalainen10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 15): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Autorzy zdjęć: A. Saarela: kallerna, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Ostatnie wyniki