HOCKEYORA
FinlandLiiga

Kiekko-EspooTypy, terminarz i wyniki

Liiga9.Bilans7–6–3

Kiekko-Espoo: miejsce 9. w tabeli (Liiga (Finlandia)), 23 pkt w 16 meczach (bilans 7–6–3: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 0:3, rywal: HIFK (23 paź). Następny mecz: rywal TPS (28 paź); nasz model daje drużynie Kiekko-Espoo 56% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
9Kiekko-Espoo16763+823
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
J. Vaisanen914770011
L. Svejkovsky713854201
M. From911652200
A. Tuomaala89456101
C. Corcoran1193610100
C. King78352001
J. Sallinen88448212
J. Lajunen97168000
K. Nakyva1070716000
L. Oberg1275216100
V. Lajunen47252000
A. Aronsson860610000
I. Kangasniemi56242000
A. Talvitie54132000
M. Keskitalo43034000
E. Puolanne22020000
E. Salovaara22200000
J. Jurmo22020000
K. Kotkansalo52026000
P. Rimpinen22020000
N. Peltomaki31014000
J. Hamalainen30006000
J. Keinanen10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 17): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki