HOCKEYORA
GermanyDEL

Löwen FrankfurtTypy, terminarz i wyniki

DEL12.Bilans4–6–1

Löwen Frankfurt: miejsce 12. w tabeli (DEL (Niemcy)), 12 pkt w 11 meczach (bilans 4–6–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 0:3, rywal: Adler Mannheim (23 paź). Następny mecz: rywal Grizzlys Wolfsburg (25 paź); nasz model daje drużynie Löwen Frankfurt 57% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

DEL

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
12Löwen Frankfurt11461−212

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
L. Froberg66064000
C. Brace35320100
E. Uba55506101
B. Biro34130100
M. Joyaux54136100
M. Wedman442213200
T. Kose44404101
A. Romano63128100
A. Wagner43212000
D. Pfaffengut32206010
M. Matushkin32022000
M. Schweiger22110000
B. Krupp21015000
D. Uher21014000
K. Abeltshauser21014000
N. Dunham31014000
R. van Calster11010000
T. Glover31014000
D. Wirt10002000
F. Kose40008000
M. Leden10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 11): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki