HOCKEYORA
Czech RepublicCzech Extraliga

TřinecForudsigelser, kampprogram og resultater

Czech Extraliga1.Bilan11–0–1

Třinec ligger nummer 1. i Extraliga (Tjekkiet) med 34 point på 12 kampe (bilans 11–0–1: sejre, nederlag i ordinær spilletid, nederlag efter forlænget spilletid). Holdet har vundet 4 af de seneste 5 kampe. Seneste kamp: 2-6 mod České Budějovice den 23. okt.. Næste kamp: Karlovy Vary den 25. okt., hvor vores model giver Třinec 66 % chance for at vinde.

Placering

Czech Extraliga

#HoldKVTTODIFFPForm
1Třinec121101+3034
  • Slutspil
  • Form: seneste fem, nyeste først

Kommende kampe

Trup og sæsontal

SpillerKPMAUMPPMUTMAM
L. Hudacek7144106102
M. Ruzicka9144100001
D. Vozenilek10117414302
M. Dano610376001
M. Kubiesa810554300
O. Kovarcik610552211
A. Nestrasil89368200
J. Galvas78262002
M. Roman78350001
D. Kurovsky67344010
F. Pyrochta47432100
P. Chlan45050000
P. Koch1050524000
D. Musil64318001
M. Kovarcik44134100
M. Marincin54224000
M. Adamek23212010
D. Aubrecht12020000
M. Lazovsky22022000
O. Flynn22202000
P. Hrehorcak21102010

Sæsontal fra kamprapporterne fra 12 kampe i vores data: mål, assists og udvisninger, som de blev registreret.

Fotokreditering (12)

L. Hudacek: Zoner60, CC BY-SA 4.0; D. Vozenilek: Zoner60, CC BY-SA 4.0; M. Dano: Lisa Gansky from New York, NY, USA, CC BY-SA 2.0; M. Kubiesa: Zoner60, CC0; O. Kovarcik: Zoner60, CC BY-SA 4.0; A. Nestrasil: TheAHL, CC BY 2.0; D. Kurovsky: Kaiser matias, CC BY-SA 4.0; P. Koch: Sandro Halank , Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0; D. Musil: TheAHL, CC BY 2.0; M. Marincin: Connor Mah, CC BY-SA 3.0; M. Adamek: Zoner60, CC BY-SA 4.0; P. Hrehorcak: Zoner60, CC BY-SA 4.0 · Wikimedia Commons

Seneste resultater