HOCKEYORA
Calgary Flames · Defense · #37

Yan Kuznetsov

Drużyna
Calgary Flames
Pozycja
Obrońca
Numer
#37
Wiek
24
Kraj
Rosja

Yan Kuznetsov: sezon 2026/27

W sezonie 2026/27 Yan Kuznetsov zdobył dla drużyny Calgary Flames 0 goli i zaliczył 1 asysta, razem 1 punkt w 8 meczach. To daje średnią 0,13 punktu na mecz, ex aequo 14. miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej drużyny i ex aequo 487. miejsce w NHL (zawodników z punktami: 585).

Punktował w 1 meczu z 8. Minuty kar: 2.

Drużyna Calgary Flames rozegrała 9 meczów i zajmuje 15. miejsce (Western Conference): 3 zwycięstwa, 6 porażek, 0 porażek po dogrywce i 6 punktów.

NHL w tym sezonie

P
1
G
0
A
1
MK
2
PPG
0
SHG
0
GWG
0
M
8

Aktualna forma

Kuznetsov trzyma równe tempo: 1 punkt (0 goli) w ostatnich 5 meczach drużyny Calgary Flames, blisko jego średniej 0,13 na mecz.

Formacja i rola

W ostatnim przeanalizowanym meczu drużyny Calgary Flames (22 października) Kuznetsov grał w trzeciej parze obrońców, a jego partnerem był Zayne Parekh. Para spędziła razem 8:22 w grze pięciu na pięciu, a jego łączny czas gry wyniósł 13:47.

W grze w przewadze i osłabieniu występował w tym meczu w drugiej formacji osłabienia.

Formacje odczytujemy z protokołów zmian NHL: napastnicy i obrońcy, którzy spędzili razem najwięcej czasu w grze pięciu na pięciu, tworzą jedną formację.

Yan Kuznetsov: mecz po meczu

Ostatnie rozegrane mecze drużyny Calgary Flames: gole, asysty i punkty zawodnika Kuznetsov. – = brak punktu w protokole (protokół podaje tylko strzelców, asystentów i kary).
DataRywalWynikGAP
22 paź– Minnesota WildZ 2–1000
18 paź– Carolina HurricanesZ 3–2–––
15 paź@ Vegas Golden KnightsP 2–6–––
13 paź@ Anaheim DucksZ 4–2011
10 paź– Anaheim DucksP 2–4–––
8 paź– Colorado AvalancheP 3–7–––
4 paź@ Seattle KrakenP 1–6–––
3 paź@ Vancouver CanucksP 1–4–––
1 paź– Seattle KrakenP 1–6–––

Następny mecz

Następny mecz: sobota, 24 października, Calgary Flames – Detroit Red Wings (u siebie). Nasz model daje drużynie Calgary Flames 45% szans na zwycięstwo, z dogrywką i rzutami karnymi; przewidywany wynik to 2:3.

To będzie pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie.

Dane zawodnika

Yan Kuznetsov to 24-letni obrońca drużyny Calgary Flames (NHL) z numerem 37. Kraj: Rosja.

Yan Kuznetsov: pytania i odpowiedzi

Ile punktów ma Yan Kuznetsov w tym sezonie?
1 punkt w sezonie 2026/27 NHL: 0 goli i 1 asysta w 8 meczach w drużynie Calgary Flames. To ex aequo 14. miejsce w drużynie.
Z kim gra Yan Kuznetsov?
W ostatnim przeanalizowanym meczu drużyny Calgary Flames (22 października) grał w trzeciej parze obrońców; partnerzy: Zayne Parekh.
Kiedy Yan Kuznetsov gra następny mecz?
Sobota, 24 października: Calgary Flames – Detroit Red Wings. Nasz model daje drużynie Calgary Flames 45% szans na zwycięstwo.
Na jakiej pozycji gra Yan Kuznetsov?
Yan Kuznetsov to obrońca z numerem 37 w drużynie Calgary Flames, wiek: 24, kraj: Rosja.