HOCKEYORA
RussiaKHL

Spartak MoscowTypy, terminarz i wyniki

Western Conference3.Bilans11–5–2

Spartak Moscow: miejsce 3. w tabeli (KHL), 24 pkt w 18 meczach (bilans 11–5–2: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 5. Ostatni mecz: 3:1, rywal: Cherepovets (23 paź). Następny mecz: rywal Shanghai (25 paź); nasz model daje drużynie Spartak Moscow 56% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

KHL · Western Conference

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
3Spartak Moscow181152+1724
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

KHL · Bobrov Division

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
1Spartak Moscow181152+1724
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
A. Belyayev711924502
Y. Filin811652100
C. Jaros89454001
D. Orlov109184000
D. Gutik78446201
M. Maltsev98538301
D. Pivchulin87344110
I. Kotlyarov66152000
L. Lockhart76152000
A. Mironov55056000
J. Keane65146100
M. Comtois75238002
P. Poryadin65234100
S. Lukyantsev55237002
A. Galchenyuk43122100
D. Vishnevsky53038000
G. Rubtsov33210101
D. Mansurov22020000
I. Ryabov32202001
N. Kholodilin42208000
A. Bryntsev21016000
A. Zagidulin11010000
S. Kozhushko21014000
V. Korolyov21012000
W. Reilly21012000
A. Pashin10002000
D. Solovyov10002000
N. Dronov10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 18): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Autorzy zdjęć (2)

Ostatnie wyniki