HOCKEYORA
GermanyDEL

Nürnberg Ice TigersTypy, terminarz i wyniki

DEL3.Bilans7–4–1

Nürnberg Ice Tigers: miejsce 3. w tabeli (DEL (Niemcy)), 22 pkt w 12 meczach (bilans 7–4–1: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 7:2, rywal: Krefeld Pinguine (23 paź). Następny mecz: rywal Iserlohn Roosters (25 paź); nasz model daje drużynie Nürnberg Ice Tigers 61% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

DEL

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
3Nürnberg Ice Tigers12741+1422
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
T. Heigl1015698301
J. Cates912392100
S. Dove-McFalls10126615100
A. Magera1097216202
E. Barratt88627102
R. Jones870713000
G. Meireles862411000
J. Karrer76158000
M. Weber76246001
N. Heigl76068000
T. Spezia56332001
W. Dufour35234000
N. Samanski54228000
O. Headrick44044000
J. Ustorf23120000
J. Weber23120100
C. Jandric32022000
C. Braun21014000
T. Bakos11100000
J. Eham30006000
N. Treutle10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 12): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki