HOCKEYORA
FinlandLiiga

IlvesTypy, terminarz i wyniki

Liiga3.Bilans10–5–0

Ilves: miejsce 3. w tabeli (Liiga (Finlandia)), 28 pkt w 15 meczach (bilans 10–5–0: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 3:4, rywal: TPS (20 paź). Następny mecz: rywal Jukurit (23 paź); nasz model daje drużynie Ilves 54% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
3Ilves151050+1028
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
L. Henman12188104301
T. Sund1111388100
A. Haatanen89274000
A. Strand68534002
J. Jarvinen68172000
L. Jasek58442002
J. Looke57342000
B. Korhonen56512202
I. Heikkinen45320001
M. Torok55140000
O. Kos44040000
T. Engberg64046000
E. Borg43212000
J. Nyberg731210000
T. Utunen43122000
O. Latvala52116000
T. Hynninen32112001
T. Teuho-Markkola32114000
J. Lantta51018000
J. Parikka11102000
L. Loof510110000
M. Liljeberg10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 15): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki