HOCKEYORA
FinlandLiiga

HPKTypy, terminarz i wyniki

Liiga11.Bilans8–8–0

HPK: miejsce 11. w tabeli (Liiga (Finlandia)), 21 pkt w 16 meczach (bilans 8–8–0: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 2:3, rywal: JYP (22 paź). Następny mecz: rywal HIFK (24 paź); nasz model daje drużynie HPK 53% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

Liiga

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
11HPK16880−921
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
S. Paivarinta11176114002
B. Ranford810190000
V. Jokirinne1010374101
O. Korhonen78354010
M. Kukkonen87256002
R. Vesterinen77432000
A. Hakulinen752310100
E. de Jong45320101
H. Kainulainen65054000
C. Nychuk54224100
O. Kopiloff43122001
C. MacEachern32022000
G. Pyke520210000
H. Gabrielsson22022000
J. Oden22110000
O. Kuusisto22200000
A. Andzans610110000
A. Kukuca21102000
E. Wallenius21102000
H. Huttunen21012000
O. Palola21102100
V. Alitalo21102000
J. Crespin20004000
K. Saarinen10002000
S. Piipponen10002000
V. Piironen10002000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 16): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki