HOCKEYORA
RussiaKHL

CSKA MoscowTypy, terminarz i wyniki

Western Conference2.Bilans13–5–0

CSKA Moscow: miejsce 2. w tabeli (KHL), 26 pkt w 18 meczach (bilans 13–5–0: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 3. Ostatni mecz: 1:5, rywal: Yekaterinburg (23 paź). Następny mecz: rywal SKA St. Petersburg (25 paź); nasz model daje drużynie CSKA Moscow 53% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

KHL · Western Conference

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
2CSKA Moscow181350+2026
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

KHL · Tarasov Division

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
2CSKA Moscow181350+2026
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
P. Poltapov1013856301
M. Khairullin911472201
M. Sorkin911832303
Y. Zamula11111104001
P. Karnaukhov910464000
N. Kovalenko894510001
N. Nesterov99092000
D. Buchelnikov98624202
M. Mamin98264100
D. Gurianov77524201
I. Drozdov77346000
R. Hamilton67162001
A. Cotton66064000
K. Kostin762413000
D. Barach65238000
D. Zernov65326000
J. Roy55050000
D. Samorukov720210000
I. Patrikhayev22020000
I. Yukin11010000
R. Sawchuk11010000
N. Okhotyuk500015000
N. Privalov20004000
O. Maistrenko20004000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 18): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Autorzy zdjęć: M. Mamin: Benj05, CC BY-SA 3.0 · Wikimedia Commons

Ostatnie wyniki