HOCKEYORA
SwedenSHL

BrynäsTypy, terminarz i wyniki

SHL5.Bilans5–5–0

Brynäs: miejsce 5. w tabeli (SHL (Szwecja)), 14 pkt w 10 meczach (bilans 5–5–0: zwycięstwa, porażki w regulaminowym czasie, porażki po dogrywce). Zwycięstwa w ostatnich 5 meczach: 2. Ostatni mecz: 2:3, rywal: Örebro (22 paź). Następny mecz: rywal Rogle (24 paź); nasz model daje drużynie Brynäs 57% szans na zwycięstwo.

Miejsce w tabeli

SHL

#DrużynaMZPPD+/−PKTForma
5Brynäs10550+514
  • Play-offy
  • Forma: pięć ostatnich meczów, od najnowszego

Najbliższe mecze

Skład i dorobek w sezonie

ZawodnikMPGAMKPPGSHGGWG
J. Silfverberg710372000
J. Larsson78352101
K. Bellows87524001
J. Anderson-Dolan66332101
A. Andersson55232011
A. Rindell45230100
A. Rodin35052000
L. Olund45324001
J. Kinnvall64136100
M. Norlinder34040000
O. Lindblom44314100
B. Trivigno53306000
J. Gauthier53124000
S. Bertilsson53036000
A. Jonsson Fjallby42024000
C. Djoos11010000
C. Forslund11010000
C. Jarnkrok21012000
G. Hillstrom11100000
R. Hagg30006000

Dorobek w sezonie na podstawie protokołów meczowych w naszych danych (liczba meczów: 11): gole, asysty i kary tak, jak zostały zapisane.

Ostatnie wyniki